Bicykle

Pokazy rowerowe na bicyklach to przede wszystkiem POZYTYWNA ENERGIA, którą zarazimy serdecznych gości, przechodniów. Jest gwarantem wywołania salw śmiechu oraz zachwytu. Jazdę na bicyklach wykonujemy z gracją i pełnym zaangażowaniem.Tą niebanalną i niespotykaną formę reklamy mogą Państwo wykorzystać m.in do:

promocji firm i usług, produktów poprzez wspólne wygłaszanie haseł reklamowych przez cyklistów oraz wręczanie ulotek

wykorzystanie wolnych powierzchni reklamowych na bicyklu

wszelkich wydarzeń kulturalnych związanych z promocją miasta i regionu - parad ulicznych i pochodów

otwarcie festynów oraz jarmarków

zapoczątkowanie rajdów rowerowych

premiery teatralnej

promocji nowych hoteli, restauracji i firm ustawiając bicykle bezpośrednio przed reklamowanym objektem daje to gwarację zainteresowania

fotografia w stylu retro

organizacja "Dni Otwartych", podczas których bawimy uczestników umiejętnościami na bicyklach, a odważnych śmiałów zapraszamy do jazdy w podkładzie muzycznym starego stylu - cofając się do epoki cyklistów

oferta specjalna na wyjątkowe okazje: dla młodej pary po ceremoni ślubnej, aranżacja spotkania z bukietem kwiatówSzczególnie polecamy kompleksową kampanię polegającą na połączeniu najbardziej efektywnych atrakcji: bicykle, szczudlarze, hostessy,wielkie bańki mydlane. Oferta ta cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na widowisko, które umocni wizerunek firmy. Z doświadczenia wiemy, że żadna osoba nie przejdzie obojętnie i promowana oferta dotrze do szerokiego grona klientów. Kompleksowa kampania pozwala również na zoptymalizowanie budżetu przeznaczonego na reklamę.

Każde zlecenie jest indywidualnie omawiane z klientem, dlatego w celu przygotowania kompletnego scenariusza skutecznej reklamy i dobrej zabawy konieczne jest ustalenie szczegółów widowiska. Powyżej wymieniliśmy tylko namiastkę naszej oferty, gdyż mamy wiele innych oryginalnych pomysłów, które zaprezentujemy podczas kontaktu z klientem.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 501 166 757

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Media-Dystrybucja jest liderem w zakresie sprawnego i efektywnego kolportażu, organizacji eventów i skutecznych kampanii reklamowych. Możesz być pewny, że z nami Twoja firma osiągnie sukces.

Do Państwa dyspozycji przeznaczamy bicykle, które są replikami modelu z 1856 roku. Piękne, ręcznie składane modele nie pozostaną niezauważone na mieście.

Nasi szczudlarze zadbają o to, aby o Twojej kampanii reklamowej mówiono jeszcze długo po jej zakończeniu. Jest wiele możliwości promowania firm za pośrednictwem szczudlarzy, np. rozdawanie ulotek, balonów, gadżetów firmowych.

Zespół nasz zajmie się kompleksową organizacją imprez i wydarzeń związanych z promocją firm, ich usług i produktów. Sprawdzone projekty pozwolą na zorganizowanie niepowtarzalnych realizacji.

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w dystrybucji i kolportażu ulotek. Nasza działalność logistyczna obejmuje całe Trójmiasto oraz najbliższe okolice, a od niedawna także cały kraj.

Pracownika dobieramy na podstawie oczekiwań zleceniodawcy. Istnieje możliwość wcześniejszej weryfikacji fotograficznej wybranej dziewczyny.

Plakatowanie wykonuje nasza doświadczona kadra wyłącznie w miejscach dozwolonych dbając jednocześnie o estetykę miejsca. Nośniki informacji są zlokalizowane w bardzo atrakcyjnych miejscach.