Szczudlarze

Ogranizujemy kampanie reklamowe z wykorzystaniem profesjonalnej, zgranej grupy szczudlarzy. Każda akcja jest omawiana z klientem, gdyż takie przedsięwzięcie musi być dopracowane z najmniejszymi szczegółami.

Mamy gotowe scenariusze skutecznej reklamy i z chęcią je zaprezentujemy. Posiadamy szczudła różnej wysokości oraz różnorodny ubiór.

Podczas widowiska każdy ze szczudlarzy ma swoje zadanie:
rozdawanie balonów, ulotek
wygłaszanie haseł reklamowych
zianie ogniem
puszczanie kilkumetrowych baniek mydlanych.

Proponujemy również:
parady uliczne, pochody, w których udział biorą bębniarze i hostessy
anioły na szczudłach - znakomita i wyjątkowa atrakcja po ceremoni ślubnej dla młodej pary
uczestnictwo w imprezach sportowych z użyciem flag klubowych, gadżetów kibica itp.
pozowanie do zdjęć
makijaż ulicznyInformacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 501 166 757

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Media-Dystrybucja jest liderem w zakresie sprawnego i efektywnego kolportażu, organizacji eventów i skutecznych kampanii reklamowych. Możesz być pewny, że z nami Twoja firma osiągnie sukces.

Do Państwa dyspozycji przeznaczamy bicykle, które są replikami modelu z 1856 roku. Piękne, ręcznie składane modele nie pozostaną niezauważone na mieście.

Nasi szczudlarze zadbają o to, aby o Twojej kampanii reklamowej mówiono jeszcze długo po jej zakończeniu. Jest wiele możliwości promowania firm za pośrednictwem szczudlarzy, np. rozdawanie ulotek, balonów, gadżetów firmowych.

Zespół nasz zajmie się kompleksową organizacją imprez i wydarzeń związanych z promocją firm, ich usług i produktów. Sprawdzone projekty pozwolą na zorganizowanie niepowtarzalnych realizacji.

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w dystrybucji i kolportażu ulotek. Nasza działalność logistyczna obejmuje całe Trójmiasto oraz najbliższe okolice, a od niedawna także cały kraj.

Pracownika dobieramy na podstawie oczekiwań zleceniodawcy. Istnieje możliwość wcześniejszej weryfikacji fotograficznej wybranej dziewczyny.

Plakatowanie wykonuje nasza doświadczona kadra wyłącznie w miejscach dozwolonych dbając jednocześnie o estetykę miejsca. Nośniki informacji są zlokalizowane w bardzo atrakcyjnych miejscach.