Kolportaż ulotek

Firma ma wieloletnie doświadczenie w dystrybucji i kolportażu. Nasza działalność logistyczna obejmuje całe Trójmiasto oraz najbliższe okolice. Od kilku miesięcy działamy również na terenie całego kraju. Oprócz tego, że jesteśmy widoczni w wielkich aglomeracjach i w dużych skupiskach natężenia społecznego, to również jesteśmy w stanie dystrybuować w każdej dzielnicy i ulicy docierając bezpośrednio do mieszkań prywatnych oraz firm.

Podstawowym priorytetem naszych działań jest zadowolenie klienta, dlatego staramy się dostosować ofertę reklamową do indywidualnych potrzeb. Dzięki poznaniu specyfiki firmy klienta pomagamy dopasować najlepszą formę dystrybucji kolportażu tak, żeby końcowym efektem było jak największe dotarcie do potencjalnych odbiorców.

Mamy stałą bazę doświadczonych i zaufanych kolporterów, z którymi współpracujemy od lat, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki standard powierzonych nam usług.
SZCZEGÓLNIE POLECAMY KOLPORTAŻ:

do euro-skrzynek w blokach mieszkalnych
na terenie domków jednorodzinnych
za wycieraczki aut
na klamkę
prasy bezpłatnej na skrzyżowaniach, tunelach
informacji konsumenckich
próbek reklamowych
katalogów
pod wskazany adres (również za potwierdzeniem odbioru)
wręczanie ulotek na bicyklach, przez szczudlarzy, hostessy.


Naszym klientom na koniec każdego dnia składamy raport przeprowadzonej kontroli kolportażowej w formie mailowej z następującymi informacjami:

dokładna ilość rozkolportowanych materiałów
miejsce przeprowadzonej akcji - dzielnica i ulice z wyszczególnieniem wg numeracji
raport fotograficzny

Na życzenie istnieje możliwość uczestnictwa klienta w przeprowadzanej kontroli


Zdajemy sobie sprawę jak cenny jest czas naszych klientów, dlatego możemy wyręczyć Państwa z prac związanymi nad przygotowaniem materiałów do kolportażu:

pieczątkowanie
gumkowanie
wkładanie ulotek do kopert.

W/w prace możemy przeprowadzić w siedzibie klienta bądź bezpośrednio w naszej firmie.
Przykładowe realizacjeInformacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 501 166 757

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Media-Dystrybucja jest liderem w zakresie sprawnego i efektywnego kolportażu, organizacji eventów i skutecznych kampanii reklamowych. Możesz być pewny, że z nami Twoja firma osiągnie sukces.

Do Państwa dyspozycji przeznaczamy bicykle, które są replikami modelu z 1856 roku. Piękne, ręcznie składane modele nie pozostaną niezauważone na mieście.

Nasi szczudlarze zadbają o to, aby o Twojej kampanii reklamowej mówiono jeszcze długo po jej zakończeniu. Jest wiele możliwości promowania firm za pośrednictwem szczudlarzy, np. rozdawanie ulotek, balonów, gadżetów firmowych.

Zespół nasz zajmie się kompleksową organizacją imprez i wydarzeń związanych z promocją firm, ich usług i produktów. Sprawdzone projekty pozwolą na zorganizowanie niepowtarzalnych realizacji.

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w dystrybucji i kolportażu ulotek. Nasza działalność logistyczna obejmuje całe Trójmiasto oraz najbliższe okolice, a od niedawna także cały kraj.

Pracownika dobieramy na podstawie oczekiwań zleceniodawcy. Istnieje możliwość wcześniejszej weryfikacji fotograficznej wybranej dziewczyny.

Plakatowanie wykonuje nasza doświadczona kadra wyłącznie w miejscach dozwolonych dbając jednocześnie o estetykę miejsca. Nośniki informacji są zlokalizowane w bardzo atrakcyjnych miejscach.