O firmie

MediaDystrybucja to firma zajmująca się kompleksowym kolportażem, usługami reklamowymi oraz ogranizacją imprez i eventów.

Naszą misją jest skuteczne wypromowanie marki i produktu poprzez wykorzystanie nowatorskich, odważnych pomysłów oraz zagwarantowanie klientom unikalnych, a zarazem efektywnych kampanii reklamowych i informacyjnych.

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu piękne repliki XIX - wiecznych bicykli, gdyż to sztandarowa i wyjątkowa oferta w okresie wiosenno-letnim. Stylowa reklama i kolportaż na bicyklach przykuwa zainteresowanie dosłownie każdego i jest interesującą ofertą dla firm, które chcą wypromować swoje usługi w oryginalny sposób, jednocześnie mając pewność, że przeznaczony budżet na reklamę szybko się zwróci.

Projektujemy, realizujemy strategie reklamowe na podstawie analizy marki i produktu. Pomagamy zoptymalizować budżet, dobrać odpowiednie narzedzia promocyjne oraz czuwamy nad przebiegiem projektów, analizując skuteczność poszczególnych etapów. Wyciągamy wnioski i przedstawiamy raporty naszym klientom.
O kolportażu...

Na rynku jesteśmy obecni od 1997 roku, a naszym głównym przedmiotem działalności były usługi dystrybucji i prenumeraty codziennych wydań gazet do klientów indywidualnych oraz firm.

Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie w tej branży postanowiliśmy stworzyć nowe, wysokiej jakości standardy kolportażu i sprostać wymaganiom jakie stawia nam dzisiejszy klient.

Personel i znajomość obsługiwanego terenu to cechy, które nas wyróżniają. Funkcjonująca w naszej firmie rejonizacja oznacza, że każdy pracownik przydzielony jest do danego obszaru np. osiedla, dzielnicy, ulicy. Współpracujący z nami od lat kolporterzy zamieszkują w obsługiwanym rejonie, świetnie znają obszar swojego działania oraz mają dostęp do budynków i klatek schodowych. Nie musimy zatrudniać pracowników na poszczególne zlecenia, co oszczędza czas i daje pewność wykonania usługi przez osobę rzetelną i sprawdzoną. Stosowana organizacja pracy pozwala nam minimalizować koszty, a zlecone usługi realizować nawet w trybie natychmiastowym: dziś zlecenie - dziś wykonanie.

Jakość realizowanych zleceń przez naszych pracowników jest stale monitorowana. Przeprowadzamy kontrole wykonanej pracy na życzenie razem ze zleceniodawcą. To wszystko pozwala nam zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości za konkurencyjną cenę. Niniejszym oferujemy do Państwa dyspozycji budowaną przez lata bazę i doświadczenie w zakresie kolportażu, szczególnie na terenie:Gdańska, Sopotu, Gdyni
Rumi, Redy, Wejherowa, Słupska
Pruszcza Gd, Starogardu Gd, Tczewa, Malborka, Kwidzyna
Kolbud, Kościerzyny, Kartuz oraz okolice tych miast
Obszar całego kraju obsługujemy przy dużych przedsięwzięciach

MediaDystrybucja powstała w oparciu o nasze zainteresowania oraz pasję do tworzenia nowych standardów i stawiania sobie coraz wyższych poprzeczek. Jakość, którą ciągle rozwijamy wdrażamy w codzienną pracę, dlatego każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, podczas którego zaprezentujemy zdobyte doświadczenie, solidność wykonania oraz błyskotliwe rozwiązania. Naszym celem jest dłuższa, partnerska współpraca z firmami, dlatego prace całego zespołu wykonywane są z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem. Realizujemy również zlecenia jednorazowe dla klientów prywatnych.

Wierzymy, że uznają Państwo naszą ofertę za atrakcyjną. Zachęcamy do kontaktu, wówczas będziemy mogli odpowiedzieć na pytania oraz przedstawić szczegóły naszych projektów.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 501 166 757

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Media-Dystrybucja jest liderem w zakresie sprawnego i efektywnego kolportażu, organizacji eventów i skutecznych kampanii reklamowych. Możesz być pewny, że z nami Twoja firma osiągnie sukces.

Do Państwa dyspozycji przeznaczamy bicykle, które są replikami modelu z 1856 roku. Piękne, ręcznie składane modele nie pozostaną niezauważone na mieście.

Nasi szczudlarze zadbają o to, aby o Twojej kampanii reklamowej mówiono jeszcze długo po jej zakończeniu. Jest wiele możliwości promowania firm za pośrednictwem szczudlarzy, np. rozdawanie ulotek, balonów, gadżetów firmowych.

Zespół nasz zajmie się kompleksową organizacją imprez i wydarzeń związanych z promocją firm, ich usług i produktów. Sprawdzone projekty pozwolą na zorganizowanie niepowtarzalnych realizacji.

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w dystrybucji i kolportażu ulotek. Nasza działalność logistyczna obejmuje całe Trójmiasto oraz najbliższe okolice, a od niedawna także cały kraj.

Pracownika dobieramy na podstawie oczekiwań zleceniodawcy. Istnieje możliwość wcześniejszej weryfikacji fotograficznej wybranej dziewczyny.

Plakatowanie wykonuje nasza doświadczona kadra wyłącznie w miejscach dozwolonych dbając jednocześnie o estetykę miejsca. Nośniki informacji są zlokalizowane w bardzo atrakcyjnych miejscach.