Hostessy

Pracownika dobieramy na podstawie oczekiwań zleceniodawcy. Istnieje możliwość wcześniejszej weryfikacji fotograficznej wybranej dziewczyny. Nasze hostessy mogą się przebrać w ubrania z logo Państwa firmy. Przed przystapieniem do pracy hostessy przechodzą szkolenie na temat produktu oraz prezentowanej marki.

OFERTA:

degustacje w centrach handlowych, targach, bankietach (hostessy posiadają aktualne książeczki sanepidu)
rozdawanie próbek, gadżetów, ulotek z możliwością wygłaszania hasła reklamowego
zbieranie ankiet o danym produkcie bądź zagadnieniom społecznym
badanie opini publicznej
tajemniczy klient


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 501 166 757

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Media-Dystrybucja jest liderem w zakresie sprawnego i efektywnego kolportażu, organizacji eventów i skutecznych kampanii reklamowych. Możesz być pewny, że z nami Twoja firma osiągnie sukces.

Do Państwa dyspozycji przeznaczamy bicykle, które są replikami modelu z 1856 roku. Piękne, ręcznie składane modele nie pozostaną niezauważone na mieście.

Nasi szczudlarze zadbają o to, aby o Twojej kampanii reklamowej mówiono jeszcze długo po jej zakończeniu. Jest wiele możliwości promowania firm za pośrednictwem szczudlarzy, np. rozdawanie ulotek, balonów, gadżetów firmowych.

Zespół nasz zajmie się kompleksową organizacją imprez i wydarzeń związanych z promocją firm, ich usług i produktów. Sprawdzone projekty pozwolą na zorganizowanie niepowtarzalnych realizacji.

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w dystrybucji i kolportażu ulotek. Nasza działalność logistyczna obejmuje całe Trójmiasto oraz najbliższe okolice, a od niedawna także cały kraj.

Pracownika dobieramy na podstawie oczekiwań zleceniodawcy. Istnieje możliwość wcześniejszej weryfikacji fotograficznej wybranej dziewczyny.

Plakatowanie wykonuje nasza doświadczona kadra wyłącznie w miejscach dozwolonych dbając jednocześnie o estetykę miejsca. Nośniki informacji są zlokalizowane w bardzo atrakcyjnych miejscach.